Afgelopen woensdag zijn er tijdens de persconferentie (20 januari) nieuwe maatregelen tegen het coronavirus aangekondigd. Ook is de Kamer akkoord gegaan met een avondklok.
In heel Nederland geldt vanaf zaterdag 23 januari een avondklok. Van 21.00 uur ‘s avonds tot 04.30 uur ’s ochtends moeten mensen binnen blijven. Het is verboden om zonder geldige reden op straat te zijn. Als mensen toch zonder geldige reden naar buiten gaan, riskeren zij een boete van 95 euro. Het straatverbod duurt tot woensdag 10 februari, verlenging is nog niet uitgesloten.
Bekijk hier de Q&A’s van de Rijksoverheid
Alle vormen van werk vallen onder de uitzondering, dus niet alleen het werk in vitale processen. We kunnen blijven doorwerken tijdens de avondklok, de werkgever beslist in overleg met de opdrachtgever of dit ook nodig is. Let wel: houd je aan het protocol en in aanvulling hierop reis je met de twee benodigde verklaringen. Als je naar je werk reist tijdens de avondklok dan heb je twee verklaringen nodig:
De Rijksoverheid heeft een aantal standaard formulieren opgesteld, waaronder bovenstaande verklaringen. Deze zijn te downloaden via deze link
GMV kijkt terug op een waardevolle ALV en inspirerend bedrijfsbezoek aan Oceanz Op woensdag 24 juni waren leden van GMV te gast bij Oceanz B.V. in Ede voor de Algemene Ledenvergadering. Tijdens de bijeenkomst stonden niet alleen de verenigingszaken centraal, maar werd ook vooruitgekeken naar de toekomst van onze sector en onze vereniging.
Lees verderOp woensdag 24 juni 2026 komen de leden van GMV samen voor de Algemene Ledenvergadering, dit keer op een bijzondere en innovatieve locatie bij: Oceanz 3D Printing in Ede. We combineren de ALV, een inhoudelijk programma over innovatie en AI én een exclusieve rondleiding bij dit toonaangevende lidbedrijf.
Lees verderOp 19 maart was een interactieve sessie georganiseerd waarin ondernemers samen verkenden hoe zij kunstmatige intelligentie daadwerkelijk toepassen in hun bedrijven.
Lees verder