Op donderdag 6 juni organiseert HDN, in samenwerking met Hemmink en Draka, een kennissessie over ‘hygiëne en EMC in de elektrotechniek’. Deze beide thema’s, food en EMC, hebben veel raakvlakken maar ook hun eigen, specifieke aandachtspunten.
HDN zal het thema ‘hygiëne in de elektrotechniek toelichten, Hemmink neemt je mee in de wereld van EMC en Draka vertelt je meer over EMC-bekabeling. We nodigen je van harte uit om hierbij aanwezig te zijn.
Datum: 6 juni 2024
Locatie: Hemmink,
Popovstraat 1, 8013 RK ZWOLLE.
Meer informatie via: de Sway met de uitnodiging.
Aanmelden kan door het sturen van een mail met naam en aantal deelnemers aan ons secretariaat: [email protected].
Op 19 maart was een interactieve sessie georganiseerd waarin ondernemers samen verkenden hoe zij kunstmatige intelligentie daadwerkelijk toepassen in hun bedrijven.
Lees verderAI in de praktijk: hoe zet jij kunstmatige intelligentie in, in jouw bedrijfsprocessen? En hoe doen collega-ondernemers dat binnen onze sector? In een kleine groep (maximaal ±10 deelnemers) delen we ervaringen, werkwijzen en dilemma’s rond een herkenbaar onderwerp. Het gastbedrijf laat zien hoe zij het aanpakken, en van daaruit gaan we samen het gesprek aan: wat werkt bij jou, wat niet en waarom?
Lees verderOp woensdag 12 november kwamen zo’n 100 deelnemers uit de foodsector bijeen in de Kas Meeting & Eventlocatie in Woerden voor de vierde editie van de Food Systems Safety Day. Deze editie stond volledig in het teken van een interactieve workshop over machineveiligheid in de voedingsindustrie.
Lees verder