VMT Food Technology Event: gratis deelname voor leden GMV & FME Cluster Agri & Food

2015, 17 november

1 minuut lezen

image001Van Ontwerp tot Onderhoud. Dat is het thema van het VMT Food Technology Event op donderdag 3 december 2015 in De Verkadefabriek te Den Bosch.

Tijdens deze bijeenkomst wordt ingegaan op het ontwerp, installatie/oplevering en het beheer en onderhoud binnen Asset Management (AM) om hygiëne en voedselveiligheid te kunnen garanderen. Praktijkgerichte presentaties tonen zowel de technische aspecten als de niet technische aspecten binnen Hygiënisch Design en Asset Management. Kortom een evenement dat u niet mag missen!

Exclusief aanbod voor leden GMV & FME Cluster Agri & Food
Zij ontvangen 2 GRATIS toegangskaarten t.w.v. € 790. Neem dan wel uw klant uit de Foodsector mee. Klik op onderstaande button PROGRAMMA voor meer informatie over het programma. Of klik direct op de button INSCHRIJVEN om u aan te melden. LET OP: Alleen via deze link kunt u gebruik maken van dit exclusieve aanbod.

Programma   Inschrijven

Meer nieuws

GMV
Nieuws

28/11/2025

2 minuten lezen

Terugblik | Food Systems Safety Day 2025

Op woensdag 12 november kwamen zo’n 100 deelnemers uit de foodsector bijeen in de Kas Meeting & Eventlocatie in Woerden voor de vierde editie van de Food Systems Safety Day. Deze editie stond volledig in het teken van een interactieve workshop over machineveiligheid in de voedingsindustrie.

Lees verder
GMV
Nieuws

04/11/2025

2 minuten lezen

GEERLOFS sluit zich aan bij SYCLEF

GMV-lid GEERLOFS, specialist in industriële koeltechniek en klimaattechniek, heeft zich aangesloten bij de internationale SYCLEF-groep. Deze stap markeert de eerste strategische operatie van SYCLEF in Nederland en vormt het begin van een nieuwe groeifase in de Benelux.

Lees verder

Ons lidbedrijf OMVE Lab & Pilot Equipment heeft een belangrijke stap gezet in haar groeistrategie met de opening van een nieuw bedrijfspand aan de Boteyken 217 in De Meern.

Lees verder