Uitnodiging netwerkbijeenkomst 7 juni met delegatie uit India

2017, 01 juni

2 minuten lezen

Beste leden, Dutch Potato Centre India &  Dutch Dairy Cluster India partners,

Via deze weg willen wij u graag informeren over een hoge delegatie uit India die van 6 t/m 8 juni 2017 een bezoek aan Nederland brengt met focus op het thema ‘Agro Logistics & Food Processing (incl. Packaging).

Namens het Ministerie van Buitenlandse zaken bent u allen van harte uitgenodigd voor een netwerkbijeenkomst op woensdag 7 juni van 17:30 tot 19:30 bij Hotel Kerckebosch, Arnhemse Bovenweg 31, in Zeist om kennis te maken met de delegatie. Zie bijgevoegd de officiële uitnodiging met meer informatie over aanleiding en context van dit bezoek.

De delegatie bestaat (voorlopig) uit de volgende deelnemers:

Government/semi-government and banks:

  1. Shri. Avinash Kumar Srivastava, The Secretary, Ministry of Food Processing Industries-MoFPI (Head of the delegation)
  2. Dr. C. Anandharamakrishnan, Director, Indian Institute for Food Processing Technology, IIFT, MoFPI
  3. Mr. Man Prakash Vijay, Asst. General Manager, APEDA, Ministry of Commerce and Industries
  4. Mr. Nitin Puri, President and Country Head-Food & Agribusiness, YES Bank Ltd
  5. Ms. Pragya Nehru, Deputy Director, Confederation of Indian Industry-FACE

Private sector:

  1. Mr. Naveen Kapur, President, International Business Division, Apollo International Limited
  2. Mr. Sachidanand, Chief Executive, Technico Agri Sciences Ltd, (an ITC Group Company)
  3. Mr. Aditya N Sinha, Executive Vice President, Alar Infrastructures Pvt Ltd.
  4. Mr. Sanjay Sundan, Director, Saveer BioTech
  5. Ms. Sanna Masood, Director, The Farm2u

Accompanied by:

  1. Mr. Anand Krishnan, Deputy Counsellor – Agriculture (India & Sri Lanka), Embassy of the Kingdom of the Netherlands in New Delhi

 

Aanmelding is mogelijk bij dhr. Iddo van der Giessen ([email protected]).

 

Hopelijk zien we elkaar op 7 juni.

Met vriendelijke groet,

Marianne van Male
Projectleider Inkomende Bezoekersprogramma’s

Meer nieuws

Op 19 maart was een interactieve sessie georganiseerd waarin ondernemers samen verkenden hoe zij kunstmatige intelligentie daadwerkelijk toepassen in hun bedrijven.

Lees verder
GMV
Nieuws

13/02/2026

2 minuten lezen

AI in de praktijk: leer van echte ervaringen!

AI in de praktijk: hoe zet jij kunstmatige intelligentie in, in jouw bedrijfsprocessen? En hoe doen collega-ondernemers dat binnen onze sector? In een kleine groep (maximaal ±10 deelnemers) delen we ervaringen, werkwijzen en dilemma’s rond een herkenbaar onderwerp. Het gastbedrijf laat zien hoe zij het aanpakken, en van daaruit gaan we samen het gesprek aan: wat werkt bij jou, wat niet en waarom?

Lees verder
GMV
Nieuws

28/11/2025

2 minuten lezen

Terugblik | Food Systems Safety Day 2025

Op woensdag 12 november kwamen zo’n 100 deelnemers uit de foodsector bijeen in de Kas Meeting & Eventlocatie in Woerden voor de vierde editie van de Food Systems Safety Day. Deze editie stond volledig in het teken van een interactieve workshop over machineveiligheid in de voedingsindustrie.

Lees verder