Tien toegangskaarten voor Constructeursdag

2017, 17 november

1 minuut lezen

Op 21 november aanstaande wordt de zesde editie van de Constructeursdag voor werktuigbouwkundig ontwerpers en constructeurs gehouden. Het thema dit jaar: De Praktijk van Innovatie. Voor dit evenement – georganiseerd door het vakblad Constructeur – heeft GMV voor haar leden tien toegangskaarten bemachtigd.

Een paar onderwerpen die voorbij komen:

–              Hoe identificeer ik de innovatiekansen in mijn eigen ontwerp?

–              Topologieoptimalisatie in de praktijk.

–              Hardware-in-the-loop-simulatie.

–              Een ode aan bewegende gebalanceerde mechanismen.

De eerste 200 bezoekers ontvangen een Aryzon augmented reality bril. Ook wordt onder de bezoekers een Leapfrog HS 3D-printer verloot. Wie in aanmerking wil komen voor een toegangskaart kan een e-mail sturen aan Robin Zander, hoofdredacteur Constructeur [email protected] onder vermelding van GMV – Constructeursdag.

 

www.engineersonline.nl/constructeursdag

Meer nieuws

GMV
Nieuws

04/11/2025

2 minuten lezen

GEERLOFS sluit zich aan bij SYCLEF

GMV-lid GEERLOFS, specialist in industriële koeltechniek en klimaattechniek, heeft zich aangesloten bij de internationale SYCLEF-groep. Deze stap markeert de eerste strategische operatie van SYCLEF in Nederland en vormt het begin van een nieuwe groeifase in de Benelux.

Lees verder

Ons lidbedrijf OMVE Lab & Pilot Equipment heeft een belangrijke stap gezet in haar groeistrategie met de opening van een nieuw bedrijfspand aan de Boteyken 217 in De Meern.

Lees verder
GMV
Nieuws

07/10/2025

3 minuten lezen

12 november 2025 | Uitnodiging Food Systems Safety Day

Interactieve workshop over machineveiligheid in de foodsector op 12 november 2025 in Woerden. Voor ontwerpers, bouwers, gebruikers en toeleveranciers. Meld je snel aan, beperkt aantal plaatsen!

Lees verder