Robotisering in de Agri & Food sector op de Vision, Robotics & Motion beurs

2018, 04 mei

2 minuten lezen

Binnen de Agri & Food sector nemen robots en onbemande systemen een steeds belangrijkere plaats in. Denk aan drones, onbemande landbouwvoertuigen, automatische verpakkingsmachines, plukrobots en ook bij de logistiek en handling van voedingsproducten worden steeds meer robots gebruikt. Wat betekent dit voor onze maatschappij? In hoeverre zullen en willen wij als mens onze activiteiten steeds meer overdragen aan robots?

Het AgriFoodTech Platform nodigt je in samenwerking met Holland Robotics van harte uit voor een interactieve sessie tijdens de Vision, Robotics & Motion beurs op woensdag 6 juni Veldhoven van 13.30 tot 15.00uur.

Tijdens deze sessie krijg je een kijkje in de keuken van de toepassing van robotisering binnen de Agi & Food sector en staat de (sociale)impact van robotisering centraal. Aan de hand van verschillende technologie pitches zullen we samen de dialoog voeren over de rol van robotisering in de Agri & Food sector nu en in de toekomst.

Kom je ook? Laat het ons weten via [email protected] en ontvang de gratis registratie link. Hiermee kan jij je ook gelijk aanmelden voor de rest van het congresprogramma en een bezoek aan de beurs. Bekijk het gehele congres programma

 

Holland Robotics is een landelijke roboticabeweging, die ervoor gaat zorgen dat de roboticakennis in Nederland maximaal wordt benut. Een nationaal samenwerkingsverband tussen industriële spelers en wetenschapsinstellingen uit de Nederlandse hightechsector. Deze krachtenbundeling heeft als belangrijkste doel de internationale concurrentiepositie te verstevigen. Holland Robotics is o.a. betrokken bij de organisatie van het congresprogramma tijdens de beurs.

 

Vision, Robotics  & Motion is een combinatie van vakbeurs en congres waar toonaangevende leveranciers en wetenschappers uit de Benelux en Duitsland de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van o.a. vision, robotica, sensoren, mechatronica, grippers, en aandrijf- en besturingstechnieken tonen. Vision, Robotics & Motion is dan ook hét platform waar machinebouwers, wetenschappers, systeemintegratoren en eindgebruikers elkaar ontmoeten.

Meer nieuws

Op 19 maart was een interactieve sessie georganiseerd waarin ondernemers samen verkenden hoe zij kunstmatige intelligentie daadwerkelijk toepassen in hun bedrijven.

Lees verder
GMV
Nieuws

13/02/2026

2 minuten lezen

AI in de praktijk: leer van echte ervaringen!

AI in de praktijk: hoe zet jij kunstmatige intelligentie in, in jouw bedrijfsprocessen? En hoe doen collega-ondernemers dat binnen onze sector? In een kleine groep (maximaal ±10 deelnemers) delen we ervaringen, werkwijzen en dilemma’s rond een herkenbaar onderwerp. Het gastbedrijf laat zien hoe zij het aanpakken, en van daaruit gaan we samen het gesprek aan: wat werkt bij jou, wat niet en waarom?

Lees verder
GMV
Nieuws

28/11/2025

2 minuten lezen

Terugblik | Food Systems Safety Day 2025

Op woensdag 12 november kwamen zo’n 100 deelnemers uit de foodsector bijeen in de Kas Meeting & Eventlocatie in Woerden voor de vierde editie van de Food Systems Safety Day. Deze editie stond volledig in het teken van een interactieve workshop over machineveiligheid in de voedingsindustrie.

Lees verder