Op de FruitLogistica heeft GMV-lid GKS Packaging een nieuwe verpakkingsmachine voor het gebruik van papier geïntroduceerd. De zogenoemde LEAF machine is de eerste verticale machine specifiek ontworpen voor het produceren van papierenzakken. Naast dat de machine specifiek ontwikkeld is voor papier is er ook rekening gehouden met de CO2- afdruk en het milieu. Het materiaal is 100% recyclebaar en composteerbaar. Het frame van de folierol is bijvoorbeeld volledig gemaakt van gerecycled plastic uit de oceaan en draagt zo bij aan de vermindering van plastic afval.
Bron: GKS Packaging (2020)
GMV-lid GEERLOFS, specialist in industriële koeltechniek en klimaattechniek, heeft zich aangesloten bij de internationale SYCLEF-groep. Deze stap markeert de eerste strategische operatie van SYCLEF in Nederland en vormt het begin van een nieuwe groeifase in de Benelux.
Lees verderOns lidbedrijf OMVE Lab & Pilot Equipment heeft een belangrijke stap gezet in haar groeistrategie met de opening van een nieuw bedrijfspand aan de Boteyken 217 in De Meern.
Lees verderInteractieve workshop over machineveiligheid in de foodsector op 12 november 2025 in Woerden. Voor ontwerpers, bouwers, gebruikers en toeleveranciers. Meld je snel aan, beperkt aantal plaatsen!
Lees verder