Laatste kans voor deelname aan de Holland Paviljoens tijdens de Iran Agro & Iran Food Bev Tech eind mei!

2017, 21 maart

3 minuten lezen

Wilt u exposeren op deze toonaangevende beurs? Meld u dan snel aan voor een van deze Holland Paviljoens met behulp van dit formulier! Er zijn nog slechts enkele vierkante meters beschikbaar. 

Iran is van oudsher een belangrijke handelspartner van Nederland. Nu de Internationale sancties tegen Iran worden afgebouwd, liggen er in het land enorme kansen voor de Nederlandse Agro & Food industrie.

De Iran Agro Show is de internationale beurs waar professionals uit de gehele Agro & Food sector samen komen om technologie, kennis en producten te tonen. De Iran Agro Show bestaat uit een aantal deelshows:

  • Iran Agro
  • Iran Food & Bev Tec
  • Iran Food & Hospitality
  • Iran Food Ingredients

Van 23 mei tot en met 26 mei a.s. wordt in Teheran de 24ste editie van de Food & Bev Tec en de Iran Agro gehouden. Deze toonaangevende beurzen zijn interessant voor bedrijven die actief zijn in de toelevering aan landbouwsectoren en de verwerkende industrie, waaronder potato, vegetable, meat / poultry processing, dairy / liquids, confectionary, snacks, packing & packaging en ingredients.

Meer informatie vindt u op de website:

http://www.iran-agro.com/iranagro.html
http://www.iran-foodbevtec.com/iranfoodbevtec.html

FME, NAFTC en East West Trade & Consulting organiseren in opdracht van de Topsector Agri&Food en RVO een Holland Paviljoen op de Iran AGRO (Hal 5)  én de Iran FOOD+BEVTec (Hal 38A).

Voordelen van een Holland Paviljoen
– Wij nemen uw organisatie uit handen!
– Gemeenschappelijke centrale lounge
– Ruimte voor promotie eigen producten en diensten, u kunt kiezen uit verschillende deelnamemogelijkheden
– Professionele standbouw en uitstraling
– Delen contacten en kennis tussen de deelnemers
– Holland netwerkreceptie in samenwerking met de Nederlandse ambassade in Teheran
– Deelname aan diverse ketenseminars ten tijde van de beurs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
– Collectieve bedrijfsbezoeken en mogelijkheid tot matchmakingsafspraken door professionele consultant tegen meerprijs (u wordt direct in contact gebracht met consultant)
–  ‘Holland Road show’ naar 2 a 3 interessante en strategische plekken in Iran op/vanaf de zaterdag na de beurs (optioneel). De ambassade regelt het programma en het vervoer
– Gezamenlijke promotie
– Lagere totale deelnamekosten

Deelnamekosten
De kosten voor deelname aan een van deze paviljoens vindt u in de bijlage. Er zijn diverse mogelijkheden om deel te nemen aan het paviljoen.

De kosten voor deelname zijn inclusief de collectieve kosten zoals standbouw en -ontwerp, gemeenschappelijke ruimtes, catering, promotionele activiteiten, energie en verzekering. De kosten zijn exclusief reis- en verblijfkosten, kosten voor transport, verzekering van de expositiegoederen en extra voorzieningen in de stand.

Aanmelden
Is uw belangstelling gewekt en wenst u deel te nemen? Dan horen wij dit graag zo spoedig mogelijk i.v.m. de grote vraag en beperkte beschikbaarheid op de beurs. Wij verzoeken u vriendelijk bijgaand deelnameformulier voor 23 februari a.s. te retourneren. In de bijlage treft u de algemene voorwaarden van FME die van toepassing zijn op deze activiteit.

Meer informatie
Wenst u meer informatie over een van deze paviljoens? Bij vragen kunt u direct contact opnemen met:

Maureen de Haan, T: +31 6 27 33 16 52 of maureen.de.haan@fme.nl 

In opdracht van:

   

In samenwerking met:

Meer nieuws

GMV
Nieuws

25/07/2023

1 minuut lezen

Save The Date | 2 oktober 2023 Normen-Dag 2.0: Hygiëne

In navolging van de voorgaande, succesvolle Normen-dag organiseren brancheverenigingen Dutch Machinery for the Food Industry (DMFI-NBT), GMV Dutch Food Systems en Machevo & Bulk Vereniging in samenwerking met Hygienic Design Network (HDN) op 2 oktober 2023 bij Wageningen University & Research een nieuwe kennissessie.

Lees verder
GMV
Nieuws

14/06/2022

1 minuut lezen

Terugblik Captains of Processing Dinner 12 mei 2022

In de chique ambiance van de ‘Next Level’ congreszaal van de Evenementenhal Gorinchem genoten veertig directieleden en managers van een voortreffelijk Captains of Processing Dinner, georganiseerd door de Machevo & Bulk Vereniging, Easyfairs en Vakblad BULK.

Lees verder
GMV
Nieuws

05/04/2022

2 minuten lezen

Nieuw lid: SMC

SMC Nederland heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven. Het bedrijf biedt oplossingen voor de automatisering van productieprocessen in de industriesector. Daarnaast verzorgt het ook technische opleidingen en trainingen voor klanten, distributeurs  en techniekdocenten.

Lees verder