Kiremko start machine volledig op afstand op met Augmented Reality

Leden

2020, 02 november

1 minuut lezen

De frituurlijn van Kiremko die afgelopen zomer is aangelegd bij de Marokkaanse aardappelverwerker Fun Fries is volledig op afstand opgestart met augmented reality. De COVID-19 pandemie heeft een deur geopend voor de innovatieve oplossing: Kiremko Remote Service. Deze dienst maakt gebruik van een geavanceerde headset met camera, geluid en monitor, een internetverbinding en hoogwaardige technici aan beide kanten van die verbinding.

Meer informatie

 

Meer nieuws

GMV
Nieuws

12/06/2025

2 minuten lezen

Terugblik: Inspirerende ALV bij Rademaker in Culemborg

Op woensdag 4 juni 2025 kwamen de leden van de GMV samen voor een inspirerende middag tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV), die dit keer plaatsvond bij Rademaker BV in Culemborg.

Lees verder
GMV
Nieuws

21/05/2025

2 minuten lezen

4 juni 2025 | Algemene Leden Vergadering bij Rademaker

Op woensdag 4 juni ben je als GMV-lid van harte welkom bij onze Algemene Leden Vergadering op een wel heel interessante plek: Rademaker in Culemborg. We combineren het nuttige met het aangename – een korte ALV, een inspirerende keynote over AI in de praktijk, een exclusieve rondleiding én natuurlijk tijd om bij te praten tijdens de borrel. Mis het niet! 

Lees verder

Vanaf deze maand verwelkomen wij ZTI Smart Machines als nieuw lid van GMV. Als brancheorganisatie zetten we ons in voor een toekomstbestendige, slimme en duurzame agrofoodketen – en daar past ZTI perfect bij. Hun innovatieve oplossingen op het snijvlak van techniek en voedselverwerking dragen bij aan efficiëntere en mensvriendelijkere processen in de keten.

Lees verder