Ontmoet Food bedrijven uit Singapore in Wageningen

2015, 21 september

2 minuten lezen

Op 15 en 16 oktober zal een delegatie van food bedrijven uit Singapore, Wageningen bezoeken

De deelnemende Singaporese Agro-Food bedrijven zouden graag  contact komen met bedrijven die actief zijn op het gebied van conserveringsmethodes, innovatieve verpakkingsconcepten, functionele voeding, en/of bedrijven die nieuwe product applicaties ontwikkelen.

Heeft u interesse om in contact te komen met deze bedrijven, dan kunt u aansluiten voor een netwerk lunch op donderdag 15 oktober om 12:00 in Wageningen (exacte locatie volgt)

Tijdens de lunch zullen de volgende bedrijven (onder voorbehoud) aanwezig zijn:

Bedrijven Website
Sin Hwa Dee Foodstuff Industries Pte Ltd http://www.chngkees.com.sg/
Chye Choon Foods Private Limited http://www.chyechoon.com.sg/index.php/en/component/content/article?id=6
Tan Seng Kee http://tskfood.com/
The Seafood Company http://www.theseafoodcompany.com.sg/index.php/products
Ha Li Fa http://www.halifa-bobo.com/
People Bee Hoon http://www.peoplebeehoon.com.sg/#!our-rice-vermicelli
Allswell Trading Pte Ltd http://www.allswelltrading.com.sg/Product/AllswellProduct.html
Cheng Yew  Heng http://chengsugar.com/
Golden Bridge http://www.golden-bridge.com.sg/
Ace Synergy http://acesynergy.com.sg/our-brands/corniche/
Hiap Giap Food Manufacture Pte Ltd http://hiapgiapfood.com.sg/
Tat Hui Foods Pte Ltd http://www.tathui.com/
Thong Siek Food Industry Pte Ltd http://www.thongsiek.com/

Wilt u kosteloos deelnemen? Neem contact op met Niek Alofs (niek.alofs@oostnv.nl )

of bel voor meer informatie op telefoonnummer 06-55348241.

Datum:
15  oktober 2015 vanaf 12:00

Locatie: Wageningen de exacte locatie zal later bekend worden gemaakt.

Singapore
Singapore is een belangrijke markt in Zuidoost Azië en fungeert voor veel bedrijven als een springplank om met andere landen uit deze regio zaken te doen. Veel bedrijven verrichten hun marketing, inkoop/verkoop en diensten veelal via Singapore, terwijl de productieactiviteiten ergens anders plaatsvinden, bijvoorbeeld in China of India.

Volgens het Wereldbankrapport ‘Doing Business 2015’ is Singapore een van de gemakkelijkste plaatsen om zaken te doen. Het World Economic Forum ‘Global Competitiveness Report 2014 – 2015’ noemt Singapore het tweede meest concurrerende land ter wereld

Meer nieuws

Tijdens de internationale conferentie ‘Data Driven Agrifood Future’ hebben diverse regionale, landelijke en internationale partijen de eerste stap gezet naar een wereldwijde samenwerking en een alliantie op het gebied van een data gedreven Agrifoodsector. Een initiatief van de provincie Noord-Brabant, samen met AgriFood Capital, FME, gemeente 's-Hertogenbosch en JADS-TU/e.

Lees verder

Een machine volledig installeren op afstand? Geen probleem! GMV-lid Kiremko is het gelukt om een nieuwe frietlijn met behulp van augmented reality opgestart te krijgen bij een klant in Marokko.

Lees verder
Leden
Nieuws

29/10/2020

2 minuten lezen

Klimaatplannen voor de levensmiddelenindustrie gepubliceerd

Donderdag 22 oktober zijn de Koplopersprogramma’s van de zes industriële clusters in ontvangst genomen door minister Wiebes van Economische Zaken en Klimaat. In deze programma’s presenteren de clusters hun plannen om de uitstoot van broeikasgassen te verlagen. Binnen het zesde cluster zijn ook de plannen van de levensmiddelenindustrie opgenomen die naar 2030 toe 1,6 Mton CO2 moeten besparen. Techniek speelt daarin een belangrijke rol.

Lees verder