Ontmoet Food bedrijven uit Singapore in Wageningen

2015, 21 september

2 minuten lezen

Op 15 en 16 oktober zal een delegatie van food bedrijven uit Singapore, Wageningen bezoeken

De deelnemende Singaporese Agro-Food bedrijven zouden graag  contact komen met bedrijven die actief zijn op het gebied van conserveringsmethodes, innovatieve verpakkingsconcepten, functionele voeding, en/of bedrijven die nieuwe product applicaties ontwikkelen.

Heeft u interesse om in contact te komen met deze bedrijven, dan kunt u aansluiten voor een netwerk lunch op donderdag 15 oktober om 12:00 in Wageningen (exacte locatie volgt)

Tijdens de lunch zullen de volgende bedrijven (onder voorbehoud) aanwezig zijn:

Bedrijven Website
Sin Hwa Dee Foodstuff Industries Pte Ltd http://www.chngkees.com.sg/
Chye Choon Foods Private Limited http://www.chyechoon.com.sg/index.php/en/component/content/article?id=6
Tan Seng Kee http://tskfood.com/
The Seafood Company http://www.theseafoodcompany.com.sg/index.php/products
Ha Li Fa http://www.halifa-bobo.com/
People Bee Hoon http://www.peoplebeehoon.com.sg/#!our-rice-vermicelli
Allswell Trading Pte Ltd http://www.allswelltrading.com.sg/Product/AllswellProduct.html
Cheng Yew  Heng http://chengsugar.com/
Golden Bridge http://www.golden-bridge.com.sg/
Ace Synergy http://acesynergy.com.sg/our-brands/corniche/
Hiap Giap Food Manufacture Pte Ltd http://hiapgiapfood.com.sg/
Tat Hui Foods Pte Ltd http://www.tathui.com/
Thong Siek Food Industry Pte Ltd http://www.thongsiek.com/

Wilt u kosteloos deelnemen? Neem contact op met Niek Alofs (niek.alofs@oostnv.nl )

of bel voor meer informatie op telefoonnummer 06-55348241.

Datum:
15  oktober 2015 vanaf 12:00

Locatie: Wageningen de exacte locatie zal later bekend worden gemaakt.

Singapore
Singapore is een belangrijke markt in Zuidoost Azië en fungeert voor veel bedrijven als een springplank om met andere landen uit deze regio zaken te doen. Veel bedrijven verrichten hun marketing, inkoop/verkoop en diensten veelal via Singapore, terwijl de productieactiviteiten ergens anders plaatsvinden, bijvoorbeeld in China of India.

Volgens het Wereldbankrapport ‘Doing Business 2015’ is Singapore een van de gemakkelijkste plaatsen om zaken te doen. Het World Economic Forum ‘Global Competitiveness Report 2014 – 2015’ noemt Singapore het tweede meest concurrerende land ter wereld

Meer nieuws

Leden
Nieuws

01/06/2021

1 minuut lezen

Samen werken aan de wereld van morgen

In 2050 wil Europa klimaatneutraal zijn. GMV-lid GEA committeert zich aan die ambitie door het bedenken en ontwikkelen van slimme en duurzame technologieën om daarmee een positieve impact op de wereld te hebben. Met hun verhalen proberen ze anderen te inspireren om hetzelfde te doen. Bekijk de verhalen in GEA's IMPACT magazine

Lees verder

Duurzamer, sneller en daarbij ook vooral slimmer produceren. Digitalisering biedt veel voordelen voor Agri & Food machinebouwers om nieuwe verdienmodellen op te zetten, vernieuwde servicemodellen te introduceren én innovatieve producten te ontwikkelen. Vorige week dinsdag vond een kleinschalige inspiratiesessie plaats waarin samen met een aantal GMV-leden de kansen en bedreigingen van digitalisering voor de Agri & Food machinebouwers verder in kaart zijn gebracht.

Lees verder
GMV
Nieuws

31/05/2021

1 minuut lezen

ING thema update Food & Agri – Technologie

Technologie als drijvende kracht achter groei en verduurzaming, welke keuzes worden er gemaakt in de sector?

Lees verder