Ontmoet Food bedrijven uit Singapore in Wageningen

2015, 21 september

2 minuten lezen

Op 15 en 16 oktober zal een delegatie van food bedrijven uit Singapore, Wageningen bezoeken

De deelnemende Singaporese Agro-Food bedrijven zouden graag  contact komen met bedrijven die actief zijn op het gebied van conserveringsmethodes, innovatieve verpakkingsconcepten, functionele voeding, en/of bedrijven die nieuwe product applicaties ontwikkelen.

Heeft u interesse om in contact te komen met deze bedrijven, dan kunt u aansluiten voor een netwerk lunch op donderdag 15 oktober om 12:00 in Wageningen (exacte locatie volgt)

Tijdens de lunch zullen de volgende bedrijven (onder voorbehoud) aanwezig zijn:

Bedrijven Website
Sin Hwa Dee Foodstuff Industries Pte Ltd http://www.chngkees.com.sg/
Chye Choon Foods Private Limited http://www.chyechoon.com.sg/index.php/en/component/content/article?id=6
Tan Seng Kee http://tskfood.com/
The Seafood Company http://www.theseafoodcompany.com.sg/index.php/products
Ha Li Fa http://www.halifa-bobo.com/
People Bee Hoon http://www.peoplebeehoon.com.sg/#!our-rice-vermicelli
Allswell Trading Pte Ltd http://www.allswelltrading.com.sg/Product/AllswellProduct.html
Cheng Yew  Heng http://chengsugar.com/
Golden Bridge http://www.golden-bridge.com.sg/
Ace Synergy http://acesynergy.com.sg/our-brands/corniche/
Hiap Giap Food Manufacture Pte Ltd http://hiapgiapfood.com.sg/
Tat Hui Foods Pte Ltd http://www.tathui.com/
Thong Siek Food Industry Pte Ltd http://www.thongsiek.com/

Wilt u kosteloos deelnemen? Neem contact op met Niek Alofs (niek.alofs@oostnv.nl )

of bel voor meer informatie op telefoonnummer 06-55348241.

Datum:
15  oktober 2015 vanaf 12:00

Locatie: Wageningen de exacte locatie zal later bekend worden gemaakt.

Singapore
Singapore is een belangrijke markt in Zuidoost Azië en fungeert voor veel bedrijven als een springplank om met andere landen uit deze regio zaken te doen. Veel bedrijven verrichten hun marketing, inkoop/verkoop en diensten veelal via Singapore, terwijl de productieactiviteiten ergens anders plaatsvinden, bijvoorbeeld in China of India.

Volgens het Wereldbankrapport ‘Doing Business 2015’ is Singapore een van de gemakkelijkste plaatsen om zaken te doen. Het World Economic Forum ‘Global Competitiveness Report 2014 – 2015’ noemt Singapore het tweede meest concurrerende land ter wereld

Meer nieuws

GMV
Nieuws

01/03/2021

1 minuut lezen

GMV bouwt verder

GMV is gestart met online werkgroepsessies gericht op de thema’s: verduurzaamt de sector, gewaardeerd werkgeverschap en verbindt de keten.

Lees verder
Leden
Nieuws

26/02/2021

1 minuut lezen

JBT zet in op een duurzamere en betere wereld

Hoe draag je als machinebouwer bij aan een betere en duurzamere wereld? Naast het ontwikkelen van slimme technologie om productie zo effectief mogelijk te maken en verspilling te minimaliseren zet GMV-lid JBT zich breder in om verduurzaming van de industrie mogelijk te maken. 

Lees verder
GMV
Nieuws

26/02/2021

2 minuten lezen

Food Process Engineers van de toekomst

Er is een tekort aan jonge technische professionals die direct inzetbaar zijn in de agri & food machinebouw. Hogeschool InHolland biedt opleidingen op het grensvlak van techniek en agri & food en inventariseert via een enquête om de juiste invulling te geven aan het profiel Food Process Engineer. Welke kennis en skills moeten jouw toekomstige medewerkers hebben? 

Lees verder