Ontmoet Food bedrijven uit Singapore in Wageningen

2015, 21 september

2 minuten lezen

Op 15 en 16 oktober zal een delegatie van food bedrijven uit Singapore, Wageningen bezoeken

De deelnemende Singaporese Agro-Food bedrijven zouden graag  contact komen met bedrijven die actief zijn op het gebied van conserveringsmethodes, innovatieve verpakkingsconcepten, functionele voeding, en/of bedrijven die nieuwe product applicaties ontwikkelen.

Heeft u interesse om in contact te komen met deze bedrijven, dan kunt u aansluiten voor een netwerk lunch op donderdag 15 oktober om 12:00 in Wageningen (exacte locatie volgt)

Tijdens de lunch zullen de volgende bedrijven (onder voorbehoud) aanwezig zijn:

Bedrijven Website
Sin Hwa Dee Foodstuff Industries Pte Ltd http://www.chngkees.com.sg/
Chye Choon Foods Private Limited http://www.chyechoon.com.sg/index.php/en/component/content/article?id=6
Tan Seng Kee http://tskfood.com/
The Seafood Company http://www.theseafoodcompany.com.sg/index.php/products
Ha Li Fa http://www.halifa-bobo.com/
People Bee Hoon http://www.peoplebeehoon.com.sg/#!our-rice-vermicelli
Allswell Trading Pte Ltd http://www.allswelltrading.com.sg/Product/AllswellProduct.html
Cheng Yew  Heng http://chengsugar.com/
Golden Bridge http://www.golden-bridge.com.sg/
Ace Synergy http://acesynergy.com.sg/our-brands/corniche/
Hiap Giap Food Manufacture Pte Ltd http://hiapgiapfood.com.sg/
Tat Hui Foods Pte Ltd http://www.tathui.com/
Thong Siek Food Industry Pte Ltd http://www.thongsiek.com/

Wilt u kosteloos deelnemen? Neem contact op met Niek Alofs (niek.alofs@oostnv.nl )

of bel voor meer informatie op telefoonnummer 06-55348241.

Datum:
15  oktober 2015 vanaf 12:00

Locatie: Wageningen de exacte locatie zal later bekend worden gemaakt.

Singapore
Singapore is een belangrijke markt in Zuidoost Azië en fungeert voor veel bedrijven als een springplank om met andere landen uit deze regio zaken te doen. Veel bedrijven verrichten hun marketing, inkoop/verkoop en diensten veelal via Singapore, terwijl de productieactiviteiten ergens anders plaatsvinden, bijvoorbeeld in China of India.

Volgens het Wereldbankrapport ‘Doing Business 2015’ is Singapore een van de gemakkelijkste plaatsen om zaken te doen. Het World Economic Forum ‘Global Competitiveness Report 2014 – 2015’ noemt Singapore het tweede meest concurrerende land ter wereld

Meer nieuws

GMV
Nieuws

01/09/2020

2 minuten lezen

Het belang van FoodSwitch

Om de economie post-COVID-19 te stimuleren lanceert het kabinet op Prinsjesdag waarschijnlijk een nieuw initiatief: het Groeifonds. De afgelopen maanden is hard gewerkt aan het programma FoodSwitch dat goede kans maakt hieruit te worden gefinancierd. FoodSwitch genereert nieuw verdienvermogen uit de noodzakelijk verduurzaming van de wereldwijde voedselproductie. Deze duurzaamheidsswitch biedt een unieke kans voor het Nederlandse bedrijfsleven.

Lees verder
Leden
Nieuws

27/08/2020

2 minuten lezen

Reintjes Systems ontwikkelt automatische kratten uitvouwmachine

Een automatische kratten uitvouwmachine als arbeids- en tijdsvriendelijke oplossing voor het openvouwen van allerlei soorten kratten. Dat was het idee van Joost Reintjes, eigenaar van start-up onderneming Reintjes Systems. Eind juni 2019 startte Joost met de ontwikkeling van dit zelfbedachte plan. 1 jaar later is Reintjes Systems druk bezig met de realisatie van de eerste verkochte machine aan een gerenommeerde groenteteler.

Lees verder
Leden
Nieuws

26/08/2020

2 minuten lezen

Mki-subsidie om leren en ontwikkelen te stimuleren

Jouw medewerkers zijn de sleutel van het succes van je bedrijf. Daarom is het belangrijk dat zij zich blijven ontwikkelen. Zo blijf je als werkgever aantrekkelijk en blijven jouw medewerkers voorop als de vakmensen van de toekomst. Maar leren is niet altijd makkelijk: onvoldoende tijd, te weinig capaciteit of een gebrek aan geld staat een leven lang ontwikkelen soms in de weg.

Lees verder