Ontmoet Food bedrijven uit Singapore in Wageningen

2015, 21 september

2 minuten lezen

Op 15 en 16 oktober zal een delegatie van food bedrijven uit Singapore, Wageningen bezoeken

De deelnemende Singaporese Agro-Food bedrijven zouden graag  contact komen met bedrijven die actief zijn op het gebied van conserveringsmethodes, innovatieve verpakkingsconcepten, functionele voeding, en/of bedrijven die nieuwe product applicaties ontwikkelen.

Heeft u interesse om in contact te komen met deze bedrijven, dan kunt u aansluiten voor een netwerk lunch op donderdag 15 oktober om 12:00 in Wageningen (exacte locatie volgt)

Tijdens de lunch zullen de volgende bedrijven (onder voorbehoud) aanwezig zijn:

Bedrijven Website
Sin Hwa Dee Foodstuff Industries Pte Ltd http://www.chngkees.com.sg/
Chye Choon Foods Private Limited http://www.chyechoon.com.sg/index.php/en/component/content/article?id=6
Tan Seng Kee http://tskfood.com/
The Seafood Company http://www.theseafoodcompany.com.sg/index.php/products
Ha Li Fa http://www.halifa-bobo.com/
People Bee Hoon http://www.peoplebeehoon.com.sg/#!our-rice-vermicelli
Allswell Trading Pte Ltd http://www.allswelltrading.com.sg/Product/AllswellProduct.html
Cheng Yew  Heng http://chengsugar.com/
Golden Bridge http://www.golden-bridge.com.sg/
Ace Synergy http://acesynergy.com.sg/our-brands/corniche/
Hiap Giap Food Manufacture Pte Ltd http://hiapgiapfood.com.sg/
Tat Hui Foods Pte Ltd http://www.tathui.com/
Thong Siek Food Industry Pte Ltd http://www.thongsiek.com/

Wilt u kosteloos deelnemen? Neem contact op met Niek Alofs (niek.alofs@oostnv.nl )

of bel voor meer informatie op telefoonnummer 06-55348241.

Datum:
15  oktober 2015 vanaf 12:00

Locatie: Wageningen de exacte locatie zal later bekend worden gemaakt.

Singapore
Singapore is een belangrijke markt in Zuidoost Azië en fungeert voor veel bedrijven als een springplank om met andere landen uit deze regio zaken te doen. Veel bedrijven verrichten hun marketing, inkoop/verkoop en diensten veelal via Singapore, terwijl de productieactiviteiten ergens anders plaatsvinden, bijvoorbeeld in China of India.

Volgens het Wereldbankrapport ‘Doing Business 2015’ is Singapore een van de gemakkelijkste plaatsen om zaken te doen. Het World Economic Forum ‘Global Competitiveness Report 2014 – 2015’ noemt Singapore het tweede meest concurrerende land ter wereld

Meer nieuws

In deze visie zet minister Schouten (LNV) uiteen welke kansen en risico's er zijn, en aan welke randvoorwaarden op hoofdlijnen moet worden voldaan om digitalisering in te kunnen zetten voor de maatschappelijke opgaven in landbouw, natuur en voedselkwaliteit.

Lees verder
Nieuws

09/09/2021

2 minuten lezen

Track – Foodprocessing & materiaalpaspoorten

Hoe circulair is een product? Dat is nog vaak lastig om objectief vast te stellen. Het is nog niet voor iedereen duidelijk wat circulariteit nu precies inhoudt. Tegelijkertijd komen er al veel nieuwe meetinstrumenten op de markt. Producenten en afnemers in de maakindustrie hebben behoefte aan eenduidige en uniforme meetmethode om circulaire data van een product vast te leggen.

Lees verder
Leden
Nieuws

02/08/2021

1 minuut lezen

Op weg naar duurzame verpakkingen

'Minder, dunner en innovatiever' dat is de aanpak van GMV-lid Syntegon als het gaat om de (voedsel) verpakkingen van morgen. Samen met verpakkingsontwerpers, materiaalspecialisten en voedselproducenten zetten zij in op een transitie naar duurzaam verpakken. Lees meer over deze aanpak

Lees verder