GMV uitgenodigd voor kansen in Oezbekistan

2016, 29 februari

1 minuut lezen

UzbekistanContacten met de ambassade van Oezbekistan hebben ertoe geleid dat GMV 22 februari jl. door de Oezbeekse vice-president Rustam Azimov via een kort telefoongesprek en een officiële uitnodigingsbrief is uitgenodigd voor een bezoek aan zijn land. We gaan van 16-19 maart, wanneer de World Food Uzbekistan beurs plaatsvindt. De regering in Oezbekistan wil de voedselproductie in het land naar een hoger niveau brengen en heeft GMV geïdentificeerd als partner hiervoor, vandaar dat we met een kleine delegatie van 5 bedrijven deze maand op bezoek gaan om vervolgafspraken te maken. Tijdens het GMV-ledenevent op 14 april zal de ambassadeur een presentatie verzorgen over zijn land.

Op verzoek van onze Oezbeekse contacten zoeken we nog 1 GMV-lid (of potentieel lid) met verpakkingsoplossingen voor groente, fruit en/of dranken, voor deze verkennende missie. Interesse? Graag snel even melden bij het GMV-secretariaat!

Meer nieuws

GMV
Nieuws

04/11/2025

2 minuten lezen

GEERLOFS sluit zich aan bij SYCLEF

GMV-lid GEERLOFS, specialist in industriële koeltechniek en klimaattechniek, heeft zich aangesloten bij de internationale SYCLEF-groep. Deze stap markeert de eerste strategische operatie van SYCLEF in Nederland en vormt het begin van een nieuwe groeifase in de Benelux.

Lees verder

Ons lidbedrijf OMVE Lab & Pilot Equipment heeft een belangrijke stap gezet in haar groeistrategie met de opening van een nieuw bedrijfspand aan de Boteyken 217 in De Meern.

Lees verder
GMV
Nieuws

07/10/2025

3 minuten lezen

12 november 2025 | Uitnodiging Food Systems Safety Day

Interactieve workshop over machineveiligheid in de foodsector op 12 november 2025 in Woerden. Voor ontwerpers, bouwers, gebruikers en toeleveranciers. Meld je snel aan, beperkt aantal plaatsen!

Lees verder