GMV leden zwermen uit tijdens ALV

2016, 25 april

2 minuten lezen

Een korte terugblik…

Op 14 april jl. vond de GMV-ledenvergadering plaats bij Vencomatic, een van de leden. In deze middag kwam de vernieuwde GMV-strategie goed tot uiting. GMV biedt activiteiten aan voor alle bedrijven die actief zijn of zich verbonden voelen met machinebouwers voor de foodprocessing industrie. Dit biedt leden de kans om over verschillende onderwerpen met elkaar in contact te komen. Het lidmaatschap is hiermee niet exclusief voor directieleden. Ook operationele en technische onderwerpen komen aan de orde tijdens de 10 themadagen die GMV door het jaar heen organiseert. Deze bijeenkomsten zijn niet alleen toegankelijk voor leden, maar zeker ook voor ‘collega’ bedrijven. Tijdens de ALV werd dit door bestuurslid Wouter de Heij nog eens toegelicht als ‘de zwermgedachte’.

Gelijktijdig met de ledenvergadering van GMV vond ook de ledenvergadering van NAFTC plaats. Na afloop van de ledenvergaderingen ‘zwermden’ de aanwezigen uit door het pand van Vencomatic en kon men ‘aan de slag’ met het IMG_0480[1]thema ‘modulaire machinebouw’.  Er waren drie verschillende workshops die werden ingeleid door Eric-Jan Dekker, directeur van het NEVAT lid PostenDekker Engineers, met een presentatie over modulair ontwerpen als basis voor ‘smart customization’. Daarna konden alle deelnemers een keuze maken uit 3 workshops:

Strategische functie decompositie
Roadmap smart customization
Ketenregie, het fundament voor smart customization.

Met deze keuzes kon men al naar gelang van het niveau van de eigen basiskennis zich verdiepen in het thema en sparren met branchegenoten.IMG_0496[1]

Anderen lieten zich informeren over de internationale ontwikkelingen zoals recent in Canada en Oezbekistan waar GMV actief in is. Aan het einde van de middag werd de ‘nieuwe’ NAFTC gepresenteerd.

Meer nieuws

Op 19 maart was een interactieve sessie georganiseerd waarin ondernemers samen verkenden hoe zij kunstmatige intelligentie daadwerkelijk toepassen in hun bedrijven.

Lees verder
GMV
Nieuws

13/02/2026

2 minuten lezen

AI in de praktijk: leer van echte ervaringen!

AI in de praktijk: hoe zet jij kunstmatige intelligentie in, in jouw bedrijfsprocessen? En hoe doen collega-ondernemers dat binnen onze sector? In een kleine groep (maximaal ±10 deelnemers) delen we ervaringen, werkwijzen en dilemma’s rond een herkenbaar onderwerp. Het gastbedrijf laat zien hoe zij het aanpakken, en van daaruit gaan we samen het gesprek aan: wat werkt bij jou, wat niet en waarom?

Lees verder
GMV
Nieuws

28/11/2025

2 minuten lezen

Terugblik | Food Systems Safety Day 2025

Op woensdag 12 november kwamen zo’n 100 deelnemers uit de foodsector bijeen in de Kas Meeting & Eventlocatie in Woerden voor de vierde editie van de Food Systems Safety Day. Deze editie stond volledig in het teken van een interactieve workshop over machineveiligheid in de voedingsindustrie.

Lees verder