2020 was een bijzonder en dynamisch jaar vanwege COVID-19. Fysieke netwerkbijeenkomsten en bedrijfsbezoeken organiseren was van de één op andere dag niet meer mogelijk. Binnen deze nieuwe werkelijkheid heeft GMV zich afgelopen jaar voor de sector ingezet om zoveel mogelijk meerwaarde te blijven bieden aan haar leden. 2020 stond ook in het teken van de ontwikkeling van een nieuwe GMV strategie. Samen met onze leden hebben we de rol van branchevereniging en bijbehorende strategische thema’s bepaald met een blik op de toekomst.
In navolging van de voorgaande, succesvolle Normen-dag organiseren brancheverenigingen Dutch Machinery for the Food Industry (DMFI-NBT), GMV Dutch Food Systems en Machevo & Bulk Vereniging in samenwerking met Hygienic Design Network (HDN) op 2 oktober 2023 bij Wageningen University & Research een nieuwe kennissessie.
Lees verderIn de chique ambiance van de ‘Next Level’ congreszaal van de Evenementenhal Gorinchem genoten veertig directieleden en managers van een voortreffelijk Captains of Processing Dinner, georganiseerd door de Machevo & Bulk Vereniging, Easyfairs en Vakblad BULK.
Lees verderSMC Nederland heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven. Het bedrijf biedt oplossingen voor de automatisering van productieprocessen in de industriesector. Daarnaast verzorgt het ook technische opleidingen en trainingen voor klanten, distributeurs en techniekdocenten.
Lees verder