GMV Event: Start your Summer with Startups

2018, 15 maart

2 minuten lezen

‘Naar een connected future food system’

De wereld is volop in beweging en aan het veranderen. Ontwikkelingen als digitalisering en de toenemende vraag naar transparantie en duurzaamheid leiden er toe dat circulariteit, (digitale) connectiviteit en de rol van consumenten steeds belangrijker worden binnen de Agri & Food sector. Wat betekent dit voor machinebouwers in de food processing en het Agri & Food systeem? Hoe kunnen wij als organisaties connected zijn en blijven binnen deze veranderende toekomst?

Kom naar het GMV Summer Jaarevent en connect met GMV-leden en (nieuwe) collega’s uit de sector en doe inspirerende ideeën op om future-proof te blijven!

Als GMV nodigen wij je van harte uit voor dit event op 7 juni as. wat dit jaar in het teken staat van startups. Naast inspirerende keynote presentaties zullen jonge en innovatieve bedrijven hun nieuwe ideeën en oplossingen voor deze veranderende toekomst presenteren.

Mis het niet en meld je nu gratis aan!

Programma

14.00-14.30        Inloop

14.30-15.30        Algemene ledenvergadering (besloten voor GMV leden)

15.30-16.00        Pauze & inloop Summer event

16.00-16.10        Opening – Marcel van Haren

16.10-16.25        Keynote 1: Ad van Berlo – VanBerlo

16.25-16.45        Keynote 2: Sywert Brongersma – IMEC

16.45-17.45        Speeddaten – in gesprek met start-ups

17.45-18.00        Prijsuitreiking start-up van de dag

18.00-19.30        Dinner, start-ups pitches & netwerken

– Herbert ten Have – Fisyr


Locatie
Nederlands Bakkerij Centrum
Agro Business Park 75-83

6708 PV Wageningen

 

We zien je graag op donderdag 7 juni!

Meer nieuws

GMV
Nieuws

21/05/2025

2 minuten lezen

4 juni 2025 | Algemene Leden Vergadering bij Rademaker

Op woensdag 4 juni ben je als GMV-lid van harte welkom bij onze Algemene Leden Vergadering op een wel heel interessante plek: Rademaker in Culemborg. We combineren het nuttige met het aangename – een korte ALV, een inspirerende keynote over AI in de praktijk, een exclusieve rondleiding én natuurlijk tijd om bij te praten tijdens de borrel. Mis het niet! 

Lees verder

Vanaf deze maand verwelkomen wij ZTI Smart Machines als nieuw lid van GMV. Als brancheorganisatie zetten we ons in voor een toekomstbestendige, slimme en duurzame agrofoodketen – en daar past ZTI perfect bij. Hun innovatieve oplossingen op het snijvlak van techniek en voedselverwerking dragen bij aan efficiëntere en mensvriendelijkere processen in de keten.

Lees verder

Wil je als mkb’er profiteren van de nieuwste inzichten en technologieën in food processing? En ben je benieuwd hoe jouw bedrijf kan meedoen aan een project binnen Kennis op Maat (KoM)? Meld je dan aan voor dit gratis webinar!

Lees verder