Glas 4.0 Accelerator workshop

2017, 31 juli

2 minuten lezen

Leden van telersverenigingen DOOR, Harvest House, Best of Four en Van Nature hebben de handen ineen geslagen voor het programma GLAS4.0. Dit programma richt zich op hoe disruptieve technologieën en de toepassing hiervan beschikbaar kunnen worden gemaakt voor komkommer-, aubergine-, paprika- en tomaatgewassen. Op basis van de resultaten van dit programma tot nu toe kan geconcludeerd worden dat crop sensing en robotica belangrijke disruptieve technologieën zijn voor de toekomst van vruchtgroenten. De ontwikkeling hiervan vindt op wereldwijde schaal plaats, maar op welke manier kunnen Nederlandse producenten en telersverenigingen dit proces versnellen?

Om deze en vele andere vragen te beantwoorden, organiseert Glas 4.0 een speciale acceleratie workshop waarin medewerkers van universiteiten en bedrijven de handen ineen zullen slaan met innovatieve telers. De workshop vindt plaats op 11 en 12 september 2017.

Het doel van deze tweedaagse workshop is om de kennis uit het bedrijfsleven en onderzoek te verzamelen over het gebruik van crop sensing en robotica in vruchtgroenten in de kas. Na het verzamelen van deze kennis zullen de deelnemers bespreken hoe telers en telersverenigingen het proces van het beschikbaar stellen van disruptieve technologieën voor vruchtgroenten tomaten, aubergine, komkommer en paprika kan worden versneld.

De acceleratieworkshop is gratis (exclusief reiskosten en hotelkosten, indien van toepassing) en alleen op uitnodiging. Meer deelnemers zijn echter welkom op basis van het volgende principe: u moet uw onderzoek, oplossing of concept voorleggen aan collega’s en telers met een open mind voor reflectie en samenwerking.

Geïnteresseerde partijen kunnen een aanvraag indienen door een email te sturen naar glas40@ficenter.nl

Meer nieuws

GMV
Nieuws

20/12/2024

2 minuten lezen

Terugblik op 2024: Een jaar vol verbinding en vooruitgang

2024 was een jaar van belangrijke mijlpalen en waardevolle samenwerkingen voor de GMV. We kijken met voldoening terug op een jaar waarin we mooie stappen hebben gezet binnen de Nederlandse maakindustrie voor de voedselketen. Samen met onze leden en partners hebben we volop gewerkt aan deze groei en daarvoor willen we jullie hartelijk bedanken.

Lees verder
GMV
Nieuws

29/11/2024

1 minuut lezen

11 december 2024 | GMP Basis Voeding & Techniek

Wil jij de basis van Good Manufacturing Practices (GMP) onder de knie krijgen? Werk je of wil je aan de slag in de voedingsmiddelen- of de aanverwante technische industrie? Dan is deze training GMP Basis Voeding & Techniek wat je zoekt.

Lees verder

Op dinsdag 22 oktober 2024 organiseerden wij in samenwerking met Machevo en DMFI/HDN, een inspirerend werkbezoek bij GMV-lidbedrijf Marel Poultry in Boxmeer. De bijeenkomst bood een unieke blik achter de schermen van dit innovatieve bedrijf in de voedingsverwerkingsindustrie.

Lees verder