FoodTech Brainport TV – internationalisering

FME

2019, 19 maart

1 minuut lezen

 

Food Tech Brainport TV is een online programma waarin de laatste trends en ontwikkelingen in de wereld van food en technologie voorbij komen. Elke twee weken worden diverse onderwerpen belicht die raken aan de mondiale uitdagingen waar we vandaag de dag voor staan. Marcel van Haren, directeur van de GMV en clustermanager Agri & Food bij FME was studiogast tijdens de aflevering over internationalisering.

 

Bekijk de aflevering

 

 

Meer nieuws

GMV
Nieuws

14/06/2022

1 minuut lezen

Terugblik Captains of Processing Dinner 12 mei 2022

In de chique ambiance van de ‘Next Level’ congreszaal van de Evenementenhal Gorinchem genoten veertig directieleden en managers van een voortreffelijk Captains of Processing Dinner, georganiseerd door de Machevo & Bulk Vereniging, Easyfairs en Vakblad BULK.

Lees verder
GMV
Nieuws

05/04/2022

2 minuten lezen

Nieuw lid: SMC

SMC Nederland heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven. Het bedrijf biedt oplossingen voor de automatisering van productieprocessen in de industriesector. Daarnaast verzorgt het ook technische opleidingen en trainingen voor klanten, distributeurs  en techniekdocenten.

Lees verder
GMV
Nieuws

05/04/2022

1 minuut lezen

Mogelijkheden Colombia RVO

Op 2 en 3 november 2022 wordt er in Colombia het 20e  Nationale Pluimvee Congres gehouden. Ben je geïnteresseerd in zakendoen in Colombia of om zaken uit te breiden dan is er de mogelijkheid om deel te nemen aan de Holland Lounge.

Lees verder