In 2015 is de technologie crossover High Tech to Feed the World (HT2FtW) gepresenteerd, ondertussen een toonaangevend document wat in 3 topsectoren als verbindende crossover en versterking van de agrifoodtech sector wordt ingezet. Tijdens de goed bezochte CTO-conferentie in 2015 is door heel veel bedrijven en branches input en steun gegeven aan dit document. Dit heeft ook geleid tot de start van een aantal HT2FtW PPS-projecten met brede bedrijfsleven inbreng de afgelopen periode. Na 2 jaar is het tijd om dit document te updaten, het schrijfteam voor HT2FtW 2.0 is al enige tijd aan de slag voor deze update.
Op 15 juni 2017 organiseren we net als in 2015 een CTO-conferentie om de inhoud van de HT2FtW 2.0 te bespreken en te toetsen. HT2FtW 2.0 is de komende jaren wederom het kader voor PPS-, subsidie en onderzoekstrajecten, daarom erg belangrijk dat juist het bedrijfsleven in de agrifood & tuinbouw & technologiesector hier haar input op geeft, het is per slot van rekening ook voor hen bedoeld.
Graag nodigen wij CTO’s, R&D-directeuren/-managers, onderzoekers en wetenschappers in het agrifood & technologie domein uit voor een bijeenkomst op donderdag 15 juni a.s. in het auditorium van het FME-gebouw in Zoetermeer.
CTO Conferentie “HT2FtW 2.0”
Datum: donderdag 15 juni 2017
Tijd: 15:30 – 20:00 uur (inclusief diner)
Plaats: FME (Auditorium), Zilverstraat 69, 2718 RP Zoetermeer
Doelgroep: CTO’s, R&D-directeuren/-managers, onderzoekers 7 wetenschappers in het agrifood & technologie domein
Programma
15:30 – 16:00 uur ontvangst met koffie
16:00 – 17:30 uur Algemene introductie en inhoudelijke presentaties
17:30 – 18:00 uur buffet voorgerecht
18:00 – 18:30 uur 5 pitch presentaties speerpunten & discussie
18:30 – 19:00 uur buffet hoofdgerecht
19:00 – 19:30 uur 5 pitch presentaties speerpunten & discussie
19:30 – 20:00 uur buffet nagerecht + koffie/borrel
Via deze link kun je je aanmelden voor deze bijeenkomst, 2 weken voor de bijeenkomst ontvang je een uitgebreid programma en de conceptversie van HT2FtW.
Ter info vind je in de bijlagen de bestaande eerste versie van HT2FtW uit 2015.
Graag tot ziens op 15 juni in Zoetermeer, namens het gehele HT2FtW schrijfteam:
In de chique ambiance van de ‘Next Level’ congreszaal van de Evenementenhal Gorinchem genoten veertig directieleden en managers van een voortreffelijk Captains of Processing Dinner, georganiseerd door de Machevo & Bulk Vereniging, Easyfairs en Vakblad BULK.
Lees verderSMC Nederland heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven. Het bedrijf biedt oplossingen voor de automatisering van productieprocessen in de industriesector. Daarnaast verzorgt het ook technische opleidingen en trainingen voor klanten, distributeurs en techniekdocenten.
Lees verderOp 2 en 3 november 2022 wordt er in Colombia het 20e Nationale Pluimvee Congres gehouden. Ben je geïnteresseerd in zakendoen in Colombia of om zaken uit te breiden dan is er de mogelijkheid om deel te nemen aan de Holland Lounge.
Lees verder