De Nederlandse banken publiceren regelmatig de laatste inzichten in de impact van het Coronavirus op de economie, de industrie en de agri & food sector.
ING nowcast: Corona en het effect op de economie
ING nowcast: Corona en het effect op de food & agri sector
ING nowcast: Corona en het effect op de industrie
Een vijfde van de economie ligt stil in april en mei. (ING scenario’s uitgewerkt)
De scenario’s, de (intelligente) lockdown, de gevolgen en het herstel (Engelstalig)
Omzetprognoses dalen fors door coronacrisis
Coronacrisis leidt tot sterk lagere omzetten in land- en tuinbouw én foodservice
Geen sector ontkomt aan het coronavirus
In navolging van de voorgaande, succesvolle Normen-dag organiseren brancheverenigingen Dutch Machinery for the Food Industry (DMFI-NBT), GMV Dutch Food Systems en Machevo & Bulk Vereniging in samenwerking met Hygienic Design Network (HDN) op 2 oktober 2023 bij Wageningen University & Research een nieuwe kennissessie.
Lees verderIn de chique ambiance van de ‘Next Level’ congreszaal van de Evenementenhal Gorinchem genoten veertig directieleden en managers van een voortreffelijk Captains of Processing Dinner, georganiseerd door de Machevo & Bulk Vereniging, Easyfairs en Vakblad BULK.
Lees verderSMC Nederland heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven. Het bedrijf biedt oplossingen voor de automatisering van productieprocessen in de industriesector. Daarnaast verzorgt het ook technische opleidingen en trainingen voor klanten, distributeurs en techniekdocenten.
Lees verder