De Europese Commissie heeft onlangs bekend gemaakt om naar een klimaat-neutraal continent te streven in 2050, de zogenaamde Green Deal. Om dit doel te halen is veel nieuwe kennis nodig. Daarom wordt binnen het Horizon 2020-programma een oproep voor projecten gepubliceerd. In totaal is er voor deze oproep bijna één miljard euro beschikbaar.
Voor de agrifoodsector is met name Green Deal Area 6 Farm to Fork interessant. Projecten in deze area moeten bijdragen aan de transformatie van ons voedselsysteem tot de wereldwijde standaard voor duurzaam produceren. Onderzoeksonderwerpen zijn onder andere klimaatverandering, biodiversiteit en tegengaan van degradatie van land en water.
Bron: Topsector Agri & Food (2020)
In de chique ambiance van de ‘Next Level’ congreszaal van de Evenementenhal Gorinchem genoten veertig directieleden en managers van een voortreffelijk Captains of Processing Dinner, georganiseerd door de Machevo & Bulk Vereniging, Easyfairs en Vakblad BULK.
Lees verderSMC Nederland heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven. Het bedrijf biedt oplossingen voor de automatisering van productieprocessen in de industriesector. Daarnaast verzorgt het ook technische opleidingen en trainingen voor klanten, distributeurs en techniekdocenten.
Lees verderOp 2 en 3 november 2022 wordt er in Colombia het 20e Nationale Pluimvee Congres gehouden. Ben je geïnteresseerd in zakendoen in Colombia of om zaken uit te breiden dan is er de mogelijkheid om deel te nemen aan de Holland Lounge.
Lees verder