In verband met het Corona virus (COVID-19) gaat deze bijeenkomst niet door en wordt deze verschoven naar een later moment. Interesse? Laat het ons dan weten!
Hoe ziet de machine van de toekomst eruit die zorgt voor het voedsel op ons bordje? En welke ideeën heeft de toekomstige generatie daarbij? GMV organiseert een interactieve middagbijeenkomst bij Moba voor Young Professionals die zich graag laten inspireren, informeren en het leuk vinden om met lotgenoten uit de sector om de (teken)tafel te gaan.
Programma (concept)
De oogst van deze sessie zal gepresenteerd worden tijdens het GMV jaarevent op 12 juni as.
Voor wie?
Young Professionals (max. 35 jaar) die actief zijn binnen GMV-lid bedrijven (techniek, sales etc.) met affiniteit voor strategie, bedrijfs- en sectorontwikkeling.
Moba
Moba gevestigd in Barneveld is wereldwijd een toonaangevende fabrikant van machines voor het sorteren, verpakken en verwerken van eieren. Vorig jaar haalde Moba 2e positie in de Maakindustrie 100. Van de drie miljard eieren die kippen per dag wereldwijd leggen, gaat ongeveer een kwart door de machines van Moba.
Meld je (Young Professional) nu aan!
De ALEC wordt voor de zesde keer gehouden in Addis Abeba en heeft als doel de verschillende hiaten in de vee-waardeketen te overbruggen, door talrijke bezoekers en exposanten van over de hele wereld aan te trekken om zaken te doen in Ethiopië en in de omliggende landen. De ALEC in Addis is een belangrijke gebeurtenis voor de ontwikkeling van de veesector in Oost-Afrika en in Ethiopië, het land met de grootste veestapel van Afrika. Ben jij actief in de zuivel industrie en is Ethiopië een interessante markt?
Lees verderDe variëteit in voedselproductie neemt alleen maar toe. High-Mix Low-Volume (HMLV) productie in combinatie met het zo efficiënt mogelijk omgaan met grondstoffen en kwaliteitsbeheer zorgt voor een toenemende complexiteit in de voedselindustrie. Hoe creëren we passende beschikbare oplossingen om aan de toekomstige voedselvraag te kunnen voldoen? Dit vraagt om ontwikkeling en samenwerking met de klant en verbinding met de rest van de keten. GMV organiseert een inspiratiesessie met en bij QING. Klaas Fuite van de innovatieve bakkerij Fuite deelt zijn aanpak.
Lees verderEen informatief webinar over marktkansen in de voedingssector in de VS in het algemeen en Ohio in het bijzonder, inclusief B2B-matchmakingmogelijkheden met kopers en distributeurs.
Lees verder