De IGW is een internationale beurs voor de voedsel, landbouw en tuinbouw industrie. Voor meer informatie bekijk de website
Wil jij je bedrijf presenteren op de grootste internationale voedings- en technologiebeurs ter wereld? Meld je dan nu aan voor de IFT 2019!
Lees verderHet inspiratie event van GMV lid Siemens ‘Nieuwe flexibiliteit door consistente digitalisering en samenwerking’ geeft inzicht in de transitie die de Food & Beverage sector de komende jaren ondergaat door de toevoeging van digitalisering in de productontwikkeling, het productieproces en het verbeteren van de performance; de zogenaamde Digital Twin. Kom je ook?
Lees verderDeze zomer bestaat GMV als vereniging 50 jaar. Om deze mijlpaal te vieren organiseert GMV haar verjaardagsfeestje op donderdag 12 september tijdens het GMV jaarevent.
Lees verder