AIPIA Congres: Actieve & Intelligente Verpakkingen in actie!

AIPIADit is een uniek internationaal congres over de nieuwste high tech ontwikkelingen voor de verpakkingsindustrie. Van sensoren tot internet of things, verpakking als communicatiemiddel , printed electronics, anti-counterfeiting, shelf life, nano technologie, etc. Meer dan 30 sprekers en demonstraties voor Voedsel, Pharma en Cosmetica verpakkingen.

Een congres voor brand owners, technology scouts, verpakkingsdeskundigen, new business developers en R&D. Het congres wordt georganiseerd door de Active & Intelligent Packaging Industry Association (AIPIA) op 18 en 19 november in de Jaarbeurs Utrecht.

Leden van GMV en FME krijgen een korting van 15{79a1d8301988f39a8c3c8f67223bbd83ba5671ad737bd97a5fd6a78f8aad5391} wanneer ze bij aanmelding gebruik maken van deze kortingscode: XE11B 5AA4 92C4 2862

Meer info en aanmelden

Meer uit agenda

Agenda

28-10-2021

30-10-2021

Addis Ababa, Ethiopia

African Livestock Exhibition & Congress (ALEC)

De ALEC wordt voor de zesde keer gehouden in Addis Abeba en heeft als doel de verschillende hiaten in de vee-waardeketen te overbruggen, door talrijke bezoekers en exposanten van over de hele wereld aan te trekken om zaken te doen in Ethiopië en in de omliggende landen. De ALEC in Addis is een belangrijke gebeurtenis voor de ontwikkeling van de veesector in Oost-Afrika en in Ethiopië, het land met de grootste veestapel van Afrika. Ben jij actief in de zuivel industrie en is Ethiopië een interessante markt?

Lees verder
Agenda

29-09-2021

QING - Westervoortsedijk 73 LB3 Arnhem

Ketensamenwerking in de voedselverwerkende industrie

De variëteit in voedselproductie neemt alleen maar toe. High-Mix Low-Volume (HMLV) productie in combinatie met het zo efficiënt mogelijk omgaan met grondstoffen en kwaliteitsbeheer zorgt voor een toenemende complexiteit in de voedselindustrie. Hoe creëren we passende beschikbare oplossingen om aan de toekomstige voedselvraag te kunnen voldoen? Dit vraagt om ontwikkeling en samenwerking met de klant en verbinding met de rest van de keten. GMV organiseert een inspiratiesessie met en bij QING. Klaas Fuite van de innovatieve bakkerij Fuite deelt zijn aanpak.

Lees verder
Agenda

12-07-2021

Online

Food webinar: kansen in de VS

Een informatief webinar over marktkansen in de voedingssector in de VS in het algemeen en Ohio in het bijzonder, inclusief B2B-matchmakingmogelijkheden met kopers en distributeurs.

Lees verder